Oferujemy Państwu naprawy pojazdów przy wykorzystaniu najlepszych części. Współpracujemy z największą w polsce hurtownią motoryzacyjną Inter-Cars. Stosujemy wysokiej jakości części renomowanych firm lub, na prośbę klienta, części oryginalne. Używamy olei i płynów firmy LIQUI MOLY. Nasze kompleksowe usługi zawsze są sprawdzane i oceniane przez klienta. Wypróbuj je i Ty!

Autoserwis Rajsko specjalizuje się w serwisie samochodów marki Skoda, Volkswagen, Audi, Seat. Naprawom podlegają również samochody innych marek. 
W naszej ofercie znajdują się m.in.:
-mechanika i diagnostyka pojazdowa;
-przeglądy okresowe;
-serwis klimatyzacji;
-odgrzybianie klimatyzacji;
-zbieżność kół;
-ustawianie świateł;
-kasowanie inspekcji serwisowych.
Każdy klient na życzenie może zostać odwieziony do domu, zostawiając samochód w serwisie. W celu wykonania innych napraw prosimy o kontakt w celu zapytania o możliwość jej wykonania. Ponadto oferujemy bardzo szeroką gamę dostępnych terminów spotkań. Jeżeli chcą Państwo umówić się na wizytę prosimy o zapytanie o najbliższy dostępny termin.

kontakt

Zajmujemy się również sprzedażą części do samochodów osobowych i dostawczych. Aby zapoznać się z ofertą sprzedaży, prosimy o kontakt lub wizytę w serwisie.

kontakt